دسترسی سریع
×

استاد دانشگاه آزاد اسلامی عضو اصلی رشته معماری شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی شد

استاد دانشگاه آزاد اسلامی عضو اصلی رشته معماری شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی شد


استاد دانشگاه آزاد اسلامی عضو اصلی رشته معماری شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی شد

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با کسب بیشترین رأی به‌عنوان عضو اصلی رشته معماری هشتمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی واحد شیراز، مراسم تکریم اعضای هفتم شورای مرکزی سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان و معارفه اعضای جدید شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار و از اعضای دوره هفتم قدردانی و اعتبارنامه اعضای دوره هشتم به آنها اعطا شد.

تیر ۹۸ انتخابات توسط اعضای هیئت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌های کشور انجام شد و طاهره نصر عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با کسب بیشترین رأی منتخب نخست رشته معماری بود و در مرحله دوم نیز توسط وزیر راه و شهرسازی به‌عنوان تنها نماینده استان فارس در جایگاه عضو اصلی هشتمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور منصوب شد.

در بخشی از متن این اعتبارنامه که به امضای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی رسید، آمده است: با استعانت از خداوند متعال و به استناد مواد ۱۹ و ۲۰ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و با عنایت به برگزاری انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و معرفی اشخاص حائز شرایط لازم از سوی بیست و دومین اجلاس هیئت عمومی سازمان مذکور، جنابعالی را به‌عنوان عضو اصلی رشته معماری هشتمین دوره شورای مرکزی سازمان منصوب می‌کنم.

طاهره (سُها) نصر دارای دکتری شهرسازی و کارشناس ارشد معماری و از ۱۳۸۲ تاکنون عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز بوده و به‌صورت ادواری در دانشگاه‌های سطح استان تدریس داشته و دارای سوابق مدیریتی و حرفه‌ای است.

از دیگر افتخارات ملی طاهره نصر می‌توان «برنده دومین دوره جایزه ملی دادمان به‌عنوان چهره ماندگار و بانوی موفق حوزه معماری و شهرسازی کشور که در سال ۱۳۹۶ از وزیر وقت راه و شهرسازی نشان دادمان را دریافت کرد»، «مؤلف برتر معماری و شهرسازی در پنجمین جشنواره ملی فرهیختگان در سال ۱۳۹۶»، «رتبه ویژه پنجمین دوره جایزه کتاب معماری و شهرسازی به پاس قدردانی از تلاش و اهتمام در ارتقای دانش معماری و شهرسازی کشور توسط انجمن مفاخر معماری ایران در اردیبهشت ماه ۹۸» را نام برد.

به گزارش روابط عمومی، نصر در سال‌های متمادی به‌عنوان پژوهشگر برتر در سطح استان فارس و دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و در سال ۱۳۹۲ نیز به‌عنوان پژوهشگر برتر شهرسازی در شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور انتخاب شده است و رئیس گروه تخصصی معماری و نایب‌رئیس کمیسیون انرژی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور نیز هست.

آدرس کوتاه :