دسترسی سریع
×

پیمایش

کسب رتبه ممتاز برگزاری آزمون‌های سراسری سال 95 از سوی واحد شیراز

کسب رتبه ممتاز برگزاری آزمون‌های سراسری سال 95 از سوی واحد شیراز


کسب رتبه ممتاز برگزاری آزمون‌های سراسری سال 95 از سوی واحد شیراز

 

دانشگاه آزاد اسلامی شیراز حائز رتبه ممتاز و به عنوان یکی از مجموعه‌های برتر در امر برگزاری آزمون‌های سراسری سال 1395 از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب شد.

 

ابراهیم خدایی، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فنآوری و رئیس سازمان سنجش کشور با اهدای لوح تقدیر به دکتر علیرضا تهور معاون آموزشی واحد شیراز و نماینده تام الاختیار این واحد دانشگاهی در برگزاری آزمون ها، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز را با احراز رتبه ممتاز به عنوان یکی از مجموعه های برتر در برگزاری آزمون های سراسری سال 95 دانست.

تهور با تبریک به همه همکاران دلایل این انتخاب را تلاش و مساعی تمامی پرسنل دانشگاه آزاداسلامی واحد شیراز به خصوص دکتر حمزه سارویی رئیس دانشگاه، اداره آزمون و ثبت نام، حوزه آموزش، حراست، حوزه اداری مالی، اداره کل روابط عمومی در اطلاع رسانی صحیح و سریع در کنار فضای فیزیکی بسیار مناسب برای برگزاری آزمون‌ها دانست.

 معاون آموزشی واحد شیراز و نماینده تام الاختیار این واحد دانشگاهی در باره برگزاری همه آزمون های برگزار شده گفت: «در این واحد دانشگاهی و در سال 95 شش آزمون تحت نظارت سازمان سنجش دربرگزار شده است که واحد شیراز در این آزمون ها پذیرای بیش از 15000 داوطلب بوده است

در آزمون سال جاری هم دانشگاه آزاد اسلامی شیراز پذیرای نزدیک به 4 هزار نفر داوطلب بود و این آزمون در شرایط بسیار مطلوب و سالم برگزار شد.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار