دسترسی سریع
×

پیمایش

غبارروبی مزار شهدای گمنام همراه با گرامیداشت شهید چمران در واحد شیراز

غبارروبی مزار شهدای گمنام همراه با گرامیداشت شهید چمران در واحد شیراز


غبارروبی مزار شهدای گمنام همراه با گرامیداشت شهید چمران در واحد شیراز

 

 

​استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با حضور بر سر مقبره شهدای گمنام دانشگاه و غبارروبی آن، سالروز شهادت شهید دکتر چمران و روز بسیج اساتید را گرامی داشتند.

 

این مراسم با حضور دکتر غلامحسین زمانی مسئول بسیج اساتید دانشگاه استان فارس، دکتر حمزه سارویی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و جمع کثیری از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز برگزار شد.

زمانی با گرامیداشت روز بسیج اساتید و شعار سال بیان کرد: اقتصاد مقاومتی که از منویات اساسی مقام معظم رهبری است صرفا از طریق تولید و اشتغال ملی حاصل شده و برای رسیدن به این هدف شناخت مؤلفه های اقتصاد مقاومتی و چگونگی دستیابی به تولید و اشتغال پایدار بسیار ضروری است.

وی گفت: اشتغال پایدار در گرو شکل‌گیری تولید پایدار و بسط و گسترش آن است. در این میان مسئله مشاوره و راهنمایی شغلی، دوره های آموزشی کارآفرینی، راه اندازی دفاتر مشاوره شغلی، برگزاری جشنواره ایده های برتر اشتغال‌زا و ... می تواند بسیار سازنده باشد.

زمانی افزود: ارزش کار امری است که در جامعه ما باید به نحو جدی مورد توجه قرار گیرد. همانطور که در قرآن کریم درباره مترفین و شاخصه های آنها آمده است بی توجهی به ارزش کار پیامد های بسیار بدی را برای یک جامعه به همراه دارد.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه های استان فارس با تبریک حمله موشکی سپاه به مواضع گروهک تروریستی داعش گفت: این حمله دارای منافع و مزایای فراوان داخلی و خارجی برای ملت و دولت ایران است.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار