دسترسی سریع
×

پیمایش

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس: طراحی، اندیشه‌ و مدل‌سازی مهم‌ترین وظیفه دانشجویان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس: طراحی، اندیشه‌ و مدل‌سازی مهم‌ترین وظیفه دانشجویان است


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس: طراحی، اندیشه‌ و مدل‌سازی مهم‌ترین وظیفه دانشجویان است

 

دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس وظیفه استادان و دانشجویان را تفکر و استفاده از علم و دانش در راستای حل مسائل کشوری، منطقه ای و جهانی با طراحی، اندیشه‌سازی و مدل‌سازی و مرتبط کردن علوم انسانی با سایر علوم با کمک گرفتن از تعالیم اسلامی دانست.

 

دکتر محمدکاظم کاوه پیشقدم در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در جمع استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاههای شهرستان لامرد که با حضور فرماندار و فرمانده سپاه و سایر مسئولین اجرایی این شهر برگزار شد، دانش را وجه تمایز دانشجویان دانست که با تکیه بر آن باید برای حل مسائل و مشکلات جامعه و جهان، راه حل های کاربردی و خلاقانه ارائه دهند.

وی گفت: «فردمحوری در جهان سبب انحراف و به وجود آمدن بحران ها و جنگ ها در سراسر دنیا شده است که به نابودی انسانیت و اخلاق مداری منجر شده است.»

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، وظیفه استادان و دانشجویان را تفکر و استفاده از علم و دانش در راستای حل مسائل کشوری، منطقه ای و جهانی با طراحی، اندیشه سازی و مدلسازی و مرتبط کردن علوم انسانی با سایر علوم با کمک گرفتن از تعالیم اسلامی و تقویت بعد معنوی خود برشمرد تا به تعالی، تکامل و نشاط جامعه بینجامد.

دکتر سیداحمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد هم با خیر مقدم به استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاههای آزاد اسلامی، پیام نور، دولتی و فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد و سایر مسئولان اجرایی شهرستان لامرد، روز دانشجو را پاسداشت علم، دانش و تفکر دانست و همکاری های دانشگاهی را نقطه عطفی در راستای تفاهم بیشتر برای تولید علم و ارتقای فرهنگ جامعه برشمرد.

محمد اسداللهی فرماندار لامرد نیز دانشجویان را قلب تپنده کشور دانست که هرچه فعال تر و بانشاط تر باشند، در نتیجه آن جامعه نیز سالم تر و بانشاط تر خواهد بود.

وی استفاده از نظرات جوانان و دانشجویان برای پیشرفت شهرستان لامرد را یکی از اهداف کاری خود ترسیم کرد.

در این مراسم گروه موسیقی همایون از دانشگاه دولتی به اجرای موسیقی سنتی پرداخت و در پایان به دانشجویان برتر و منتخب دانشگاهها جوایزی اهدا شد.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار