پیمایش

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تأکید کرد: لزوم جدیت در اجرای بخشنامه‌های عفاف و حجاب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تأکید کرد: لزوم جدیت در اجرای بخشنامه‌های عفاف و حجاب


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تأکید کرد: متولیان فرهنگی تلاش خود را در زمینه ایجاد تحول فرهنگی و جدیت در اجرای بخشنامه‌های این حوزه به‌ویژه بخشنامه عفاف و حجاب انجام دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مرودشت، محمدکاظم کاوه پیش‌قدم صبح امروز در شورای تخصصی فرهنگی، دانشجویی و شورای قرآنی دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان فارس به میزبانی واحد مرودشت این دانشگاه، کار فرهنگی را بدون آمیختگی افراد و آشنایی جوانان با قرآن بدون اثر خواند و گفت: با ترویج کار نیک بین جوانان، خداوند توفیق آشنایی با قرآن را به انسان می‌دهد.

دبیر هیأت امنای دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان فارس ادامه داد: هر کس با قرآن آشنا شود و نیت خالصانه داشته باشد در تمام کارها موفق خواهد بود و به آرامش روحی و روانی خواهد رسید.

وی با تأکید بر برگزاری و اهدای جوایز مسابقات سراسری قرآن و عترت، خواستار اجرای طرح‌های خلاقانه قرآنی با استفاده از ظرفیت دانشجویان و استادان و ایجاد فضای قرآنی در واحدهای دانشگاهی شد و افزود: از شما به‌عنوان متولیان فرهنگی در واحدها، انتظار می‌رود با اخلاق خوب و برخورد مناسب به‌واسطه قرآن، تمام سعی و تلاش خود را در زمینه ایجاد تحول فرهنگی و جدیت در اجرای بخشنامه‌های فرهنگی، به‌ویژه بخشنامه عفاف و حجاب انجام بدهید. 

سیدابراهیم حسینی رئیس واحد مرودشت نیز اظهار کرد: امیدوارم حضور شما در واحد مرودشت و تشکیل جلسه فرهنگی و قرآنی موجب اثرات خیر و پیشبرد اهداف فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان شود.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار