دسترسی سریع
×

پیمایش

دکتر سارویی در واحد صفاشهر: اهداف و برنامه‌های مدیریت جدید، اعتلا و بالندگی دانشگاه آزاد را به همراه دارد

دکتر سارویی در واحد صفاشهر: اهداف و برنامه‌های مدیریت جدید، اعتلا و بالندگی دانشگاه آزاد را به همراه دارد


دکتر سارویی در واحد صفاشهر: اهداف و برنامه‌های مدیریت جدید، اعتلا و بالندگی دانشگاه آزاد را به همراه دارد

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس اظهار کرد: خط مشی، اهداف و برنامه‌های راهبردی دکتر ولایتی و دکتر رهبر، اعتلا و بالندگی دانشگاه را به همراه دارد.»

 

دکتر حمزه سارویی در نشست شورای تخصصی آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس که به میزبانی واحد صفاشهر برگزار شد به تبیین اصول مدیریت از جمله مسئولیت پذیری، اعتدال، نظم، پاسخگویی و تعهد در شرایط امروزی دانشگاه پرداخت و از همه مسئولان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی فارس خواست این اصول را سرلوحه کاری خود قرار دهند.

دبیر هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با تبریک انتصاب دکتر فرهاد رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: «حضور دکتر ولایتی به عنوان رئیس هیأت موسس و هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی فرصت مغتنمی است و امیدواریم که با حضور این سرمایه‌های ملی، آموزش عالی کشور، دانشگاه آزاد اسلامی، آرامش، واقع نگری، ارتقا و اعتلای همه‌جانبه را داشته باشد.»

وی با برشمردن اقدامات اثرگذار در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مالی که در چند سال اخیر در استان صورت گرفته است از زحمات همه رؤسا و معاونان استان که منجر به پویایی در عین آرامش و ارتقای همه جانبه واحدهای استان شده است، تشکر کرد.

سارویی افزود: «خط مشی، اهداف و برنامه‌های راهبردی دکتر ولایتی و دکتر رهبر، اعتلاء و بالندگی دانشگاه را به همراه دارد و در به ثمر نشستن این برنامه‌ها و اهداف نباید از هیچ‌گونه تلاش و کوششی دریغ کرد و در تمام لحظات باید همراه و همگام بود.

رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس هم با اشاره به آیه قرآن کریم اظهار کرد که اگر کسی بخواهد با عزت و سربلندی زندگی کند باید در کارها استقامت و صبر داشته باشد.

دکتر عبدالحمید فرزانه به جایگاه اقتصاد مقاومتی سیاست‌های راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه اشاره و تاکید کرد که باید سرعت حرکت به سمت توسعه به واسطه دانش و پژوهش و پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی راه ایجاد کنیم.

دکتر عباس قلتاش رئیس واحد صفاشهر نیز گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در یک سال اخیر ارائه و ابراز امیدواری کرد که حضور دکتر فرهاد رهبر برای جامعه دانشگاه آزاد اسلامی کشور پرخیر و برکت خواهد بود.

تصویب طرح ماندگار فرهنگی مسجد شهدای گمنام، راه‌اندازی دبستان‌های پسرانه و دخترانه سما، جذب ۵ نفر استاد تمام در رشته‌ه‌های حقوق، مدیریت و حسابداری برای تصویب دوره کارشناسی ارشد و دکتری و نیز راه اندازی مجلات علمی- پژوهشی، تصویب و اجرای طرح دانش بنیان کشت و تولید گیاهان دارویی و... از جمله مهمترین اقدامات انجام شده واحد صفاشهر در زمان سرپرستی قلتاش بوده است.

بعد از سخنرانی مسئولان، نشست‌های تخصصی کمیته‌های آموزشی و پژوهشی استان با حضور معاونان آموزشی و پژوهشی واحدها و مراکز دانشگاهی برگزار و درباره مسائل آموزشی و پژوهشی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار