پیمایش

در جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید مطرح شد؛ اجرای طرح ۱۲۰ دقیقه فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

در جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید مطرح شد؛ اجرای طرح ۱۲۰ دقیقه فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز


در جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید مطرح شد؛

اجرای طرح ۱۲۰ دقیقه فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

طرح ۱۲۰ دقیقه‌ای با محور کرسی آزاداندیشی، برنامه‌های فرهنگی، مسابقات و سبک زندگی دینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شیراز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و واحد شیراز در مراسم توجیهی دانشجویان ورودی جدید اظهار کرد: مهم‌ترین سیاست‌ این دانشگاه، تکریم ارباب‌رجوع, نهضت پاسخگویی، رشد و گسترش تحصیلات تکمیلی و اجرای برنامه‌های فرهنگی است.

محمدکاظم کاوه‌پیشقدم افزود: واحد دانشگاهی شیراز با بهره‌گیری از استادان مجرب و برنامه‌ریزی اصولی و منطقی تمام تلاش خود را در توسعه و گسترش تحصیلات تکمیلی، مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان و حرکت به سمت توسعه پایدار استوار کرده و توسعه طرح‌های ماندگار فرهنگی، تکریم ارباب‌رجوع، نهضت پاسخگویی، ارتقای سطح فرهنگ ناب اسلامی و تجاری‌سازی تحقیقات سرمشق تمام فعالیت‌ها و برنامه‌های بوده و می‌کوشیم در افق ۱۴۰۴ انتخاب نخست داوطلبان ورود به دانشگاه در استان فارس باشیم.

وی از اعطای وام قرض‌الحسنه در تفاهم انجام گرفته با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خبر داد و گفت: رعایت اصول فرهنگی و اخلاقی از عوامل مورد توجه و ضروری در واحد شیراز بوده و باید به‌طور دقیق و اصولی رعایت شود.

رئیس واحد شیراز خاطرنشان کرد: بحث حجاب و عفاف به یکی از دغدغه‌های کلان جامعه تبدیل شده و فرهیختگان و دانشگاهیان باید در این زمینه پیشگام بوده و قدر و منزلت خود را بدانیم و با رعایت حجاب و عفاف در محیط دانشگاه و جامعه الگو و نمونه‌ای برای سایران باشیم.

 معاون دانشجویی و فرهنگی واحد شیراز نیز گفت: با توجه به سیاست‌ها و ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی بر تمرکز و استفاده از ظرفیت دانشجویان در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی استفاده خواهد شد.

محمدعلی اخگر افزود: اعتماد و مشارکت دادن حداکثری دانشجویان در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و محول‌کردن امور فرهنگی به دانشجویان سبب نشاط و امید در دانشگاه می‌شود و طرح ۱۲۰ دقیقه فرهنگی در دانشکده‌های واحد شیراز با محور برگزاری کرسی آزاداندیشی، برنامه‌های فرهنگی، مسابقات و سبک زندگی دینی و غیره برگزار خواهد شد.

در حاشیه این مراسم، برنامه‌ تواشیح، غرفه بسیج دانشجویی و هلال احمر و تجلیل از دانشجویان فعال فرهنگی  برگزار و با استقبال دانشجویان همراه شد.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار