دسترسی سریع
×

پیمایش

در اختتامیه دومین همایش ملی جایزه دادمان؛ عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز بانوی موفق حوزه معماری و شهرسازی شد

در اختتامیه دومین همایش ملی جایزه دادمان؛ عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز بانوی موفق حوزه معماری و شهرسازی شد

 

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در اختتامیه دومین همایش ملی جایزه دادمان به عنوان بانوی موفق حوزه معماری و شهرسازی شناخته شد.

 

به گزارش خبرنگار آنا از شیراز، در دومین همایش بزرگ ملی جایزه دادمان که در راستای ارتقای شأن و جایگاه متخصصین کشور و به منظور ارج نهادن به خلاقیت و پویایی نخبگان و نهادینه ساختن فرهنگ تجلیل از فعالان پیشرو در عرصه راه و شهرسازی و با هدف قدردانی از چهره های ماندگار و برترین های حوزه راه و شهرسازی برگزار شد، پس از بررسی های صورت گرفته توسط کمیته داوران، از دکتر طاهره نصر به عنوان بانوی موفق حوزه معماری و شهرسازی تجلیل شد.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فرج الله رجبی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، علیرضا رهایی رئیس کمیته داوران همایش و جمعی دیگر از نمایندگان مجلس و مسئولان وزارت راه و شهرسازی در این مراسم حضور داشتند.

به گزارش آنا، طاهره نصر عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز دارای مدرک دکتری شهرسازی و کارشناسی ارشد معماری و رئیس گروه تخصصی معماری و نایب رئیس کمیسیون انرژی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور است.

از فعالیت های علمی او می توان تالیف 5 عنوان کتاب چاپ شده، 142 مقاله چاپ شده در مجلات تخصصی و همایش های علمی، 7 طرح پژوهشی به اتمام رسیده، داوری و مشاور علمی مجلات علمی پژوهشی و بین المللی وعضو کمیته علمی و داور 14 همایش بین المللی و ملی را نام برد.

مؤلف کتاب برتر معماری و شهرسازی در پنجمین جشنواره فرهیختگان، پژوهشگر برتر سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس برگزیده سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس و شورای اسلامی شهر شیراز از جمله افتخارات کسب شده طاهره نصر در سال های اخیر است.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار