دسترسی سریع
×

پیمایش

حضور فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در نمایشگاه فناوری نانو

حضور فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در نمایشگاه فناوری نانو


حضور فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در نمایشگاه فناوری نانو

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در یازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو حضور پررنگ و فعالی از خود به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شیراز، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در این‌باره اظهار کرد: واحد شیراز با حدود ۳۰ محصول نانو و تجهیزات فناورانه ساخته‌شده در مرکز تحقیقات «فمتو» این واحد دانشگاهی، حضور پررنگ و شاخصی را در یازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو به نمایش گذاشت.

محمدمهدی جباری گفت: یازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو از ۲۱ مهر آغاز شد و تا ۲۴ مهرجاری در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران ادامه داشت. در این نمایشگاه، مرکز تحقیقات فمتو واحد شیراز، علاوه بر ارائه و معرفی حدود ۲۵ محصول نانو به معرفی چهار دستگاه سنتز نانوذرات و نانوالیاف مورد نیاز پروژه های تحقیقاتی خود که توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیأت علمی این واحد دانشگاهی طراحی و ساخته شده است، پرداخت و مورد استقبال گسترده صنعت‌گران، محققان و دیگر بازدیدکنندگان حاضر در نمایشگاه قرار گرفت.

در طول برگزاری این نمایشگاه، مسئولان دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی از محصولات نانو این واحد دانشگاهی بازدید کردند که در این میان می‌توان حضور دکتر محمد مهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، بیژن رنجبر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و دیگر مسئولان حاضر در این نمایشگاه را نام برد.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار