دسترسی سریع
×

پیمایش

جشن دانش‌آموختگی دانشجویان هنر و معماری واحد شیراز برگزار شد

جشن دانش‌آموختگی دانشجویان هنر و معماری واحد شیراز برگزار شد


جشن دانش‌آموختگی دانشجویان هنر و معماری واحد شیراز برگزار شد

 

جشن دانش‌آموختگی دانشجویان هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با شعار بالا بردن تجربه، توان علمی و ادامه تحصیل برگزار شد.

 

همزمان با میلاد با سعادت هفتمین اختر آسمان امامت و ولایت جشن دانش‌آموختگی دانشجویان ورودی 92 رشته هنر و معماری در تالار امام خمینی (ره) دانشکده هنر و معماری برگزار شد.

دکتر هادی کشمیری رئیس دانشکده هنر و معماری واحد شیراز، دانش آموختگان را به تلاش و اخلاق‌مداری با محوریت معرفت و فرهنگ اسلامی در جامعه و در نهایت در حرفه معماری ترغیب کرد و خواستار بالابردن توان علمی و تجربه علمی و ادامه تحصیل از سوی دانش آموختگان حاضر در این مراسم شد.

دکتر سعید سعیدی‌پور عضو آکادمی تخصصی معماری هم خطاب به دانش‌آموختگان، آنان را به ادامه تحصیل تشویق کرد و با بیان اینکه با فراغت از تحصیل در دوره اول دانشگاه، اولین پایه شناخت هنر معماری را آموخته‌اید گفت: «در ابتدای راه ترقی و پیشرفت قرار دارید، باید روز به روز دانش علمی خود را بالا برده و در راه کسب تجربه‌‌های جدید از هیچ‌گونه تلاش و کوششی دریغ نکنید و از اهل فن و کسانی که در این رشته سرآمد هستند و حرفی برای گفتن دارند، مشاوره علمی بگیرید.»

وی با پخش فیلم و اسلایدهایی درباره علم هنر و معماری و آینده این رشته به بیان اهمیت روزافزون این رشته در دنیا پرداخت و سخنان خود را در این باب تکمیل و به سمع حاضران رساند.

 

اجرای برنامه زنده موسیقی، مسابقه و سرگرمی و اهداء لوح دانش‌آموختگی از سوی معاون دانشجویی و فرهنگی ،رئیس دانشکده هنر و معماری و دیگر مسئولان به دانشجویان فارغ‌التحصیل پایان بخش این مراسم بود.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار