دسترسی سریع
×

پیمایش

ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز کلید خورد

ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز کلید خورد


ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز کلید خورد

 

ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز کلید خورد.

 

همزمان با ثبت‌نام از دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، واحد شیراز هم اقدام به ثبت‌نام از این دانشجویان کرده و دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و شیراز با شروع ثبت نام از مسئولان اجرایی خواست که اصل تکریم ارباب رجوع سرلوحه فعالیت همه کارکنان دانشگاه باشد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز اظهار کرد: «واحد شیراز در بخش تحصیلات تکمیلی در 85 رشته کارشناسی ارشد، 30 رشته دکتری تخصصی، 34 رشته کارشناسی با آزمون و بدون آزمون و 14 رشته کارشناسی ناپیوسته دانشجو می‌پذیرد و تمام سعی خود را بر آن گذاشته‌ایم که پذیرفته‌شدگان بدون دغدغه و به‌سهولت ثبت‌نام خود را انجام دهند.»

علیرضا تهور افزود: «ثبت نام از امروز آغاز شده و تا 5 مهر به جز روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 16 عصر ادامه دارد.»

وی از پذیرفته‌شدگان خواست قبل از مراجعه به دانشگاه، اطلاعیه‌ها را در سایت دانشگاه به نشانیwww.iaushiraz.ac.ir به طور کامل مطالعه کنند و تمام مدارک مورد نیاز را به‌همراه داشته باشند و ضروری است پیش‌ثبت‌نام را حتما انجام دهند.

سرپرست واحد شیراز هم بر اصل تکریم ارباب رجوع تاکید ویژه‌ کرد و خواستار رعایت این اصل از سوی همه مسئولان دانشگاه، بویژه دست‌اندرکاران حوزه ثبت نام شد و از آنان خواست با سعه صدر و شکیبایی در انجام امور محولهاز هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.

دانشجویان ورودی جدید می‌توانند با عضویت در کانال تلگرامی دانشگاه به نشانی iaushirazuni@ از تمام فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی دانشجویی، حوزه صندوق رفاه دانشجویی و... اطلاعات لازم را کسب کنند و از طریق سامانه پیامکی 500021021 با ارایه پیشنهادها و انتقادهای سازنده ما را در انجام هر چه بهتر امور یاری رسانند.

 

برای رفاه حال دانشجویان ورودی جدید، باجه پست، بانک، کافی نت و مرکز تکثیر و کپی در محل ثبت‌نام تدارک دیده شده است.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار