دسترسی سریع
×

پیمایش

تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از راهبرد مدیریت جهادی

تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از راهبرد مدیریت جهادی


تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از راهبرد مدیریت جهادی

 

مدیر گروه آموزشی اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده از راهبرد مدیریت جهادی ضروری به نظر می‌رسد.

مهرزاد ابراهیمی صبح امروز در جلسه‌ای که با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار شد خصوصیات اقتصاد مقاومتی از دیدگاه مقام معظم رهبری را بیان کرد و گفت: توجه به اقتصاد مقاومتی باید جزئی از باور کشور باشد و برای پیشبرد توسعه روی پایه‌ها برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم به توسعه همه‌جانبه در جامعه دست پیدا کنیم، برای تحقق این موضوع  استفاده از راهبرد مدیریت جهادی ضروری است.

قاسم علی‌پور معاون اجرایی سپاه فجر استان فارس نیز گفت: الگوهای جهادی حلال بسیاری از مشکلات است و دانشگاه آزاد به‌عنوان مشاور امور صنعتی در استان فارس می‌تواند نقش محوری را ایفا کند.

 محمدکاظم کاوه پیش‌قدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس بر ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی در جامعه امروز تأکید کرد و گفت: بسیاری از نظرات مستخرج از این جلسات می‌تواند راهکارهای مفید در پیشبرد اداره جامعه کشور داشته باشد؛ چراکه بسیاری از دیدگاه‌هایی که در کلاس‌های درسی بیان می‌شود، سبب گشایش  امور در اداره کشور خواهد بود.

سعید کوشکی معاون هماهنگی سپاه فجر استان فارس نیز مطرح کرد: باید سیاست‌هایی را در پیش بگیریم که سرمایه‌گذاران در حوزه اقتصادی از روند سرمایه‌گذاری خود اطمینان کامل داشته باشند، این روند، برخورد علمی و استفاده از مشاوره در مراکز علمی را می‌طلبد که استان فارس قابلیت دستیابی به تولیدات صنعتی را نیز دارد که باید در بستر علمی به این موضوع پرداخت، از‌این‌رو نقش استادان دانشگاه به‌ویژه استادان اقتصاد و مدیریت در این زمینه بسیار مدنظر است و نیاز به مطالعه بیش از پیش را در این زمینه می‌طلبد، چراکه دانشگاه نقش شکافنده کار را به عهده دارد.

مجید اعرابی از استادان گروه مهندسی صنایع نیز به آموزش اقتصاد مقاومتی به‌طور همه‌جانبه تأکید کرد و بر ضرورت ارتقای فرآیندها برای بهبود کیفیت نظراتی را عنوان کرد.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار