پیمایش

تجلیل فرمانده ناحیه انتظامی فارس از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز

تجلیل فرمانده ناحیه انتظامی فارس از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز


 

 

دکتر غلامحسین خلف و دکتر طاهره نصر، اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز از سوی سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی فرمانده ناحیه انتظامی استان فارس مورد قدردانی و تجلیل قرار گرفتند.

 

در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت روز معلم توسط فرمانده ناحیه انتظامی استان فارس برگزار شد از غلامحسین خلف مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه و استادیار گروه مکانیک واحد شیراز و طاهره نصر عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و استادیار گروه معماری واحد شیراز به دلیل همکاری و اهتمامی که در مدیریت و شکوفایی دانش در فرماندهی انتظامی فارس داشته‌اند، تجلیل شد.

در متن این لوح تقدیر که به امضای فرماندهی انتظامی استان فارس رسیده خطاب به این استادان، آمده است:

آنچه از بن جان می‌آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه و کوشش خالصانه‌ شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تجلیل نمایم و صمیمانه ترین سپاس‌‍‌های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال امروز را به امید فردایی شکوفاتر برای میهن اسلامی با عصاره جان آبیاری می‌نمایید، نثارتان کنم.

آرزومندم: ذات اقدس احدیت شما خوبان را که در مسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام، از جان مایه می‌گذارید در کنف الطاف خاصه‌ی خویش قرار دهد.

به مناسبت بزرگداشت روز معلم، همکاری و اهتمام ارزنده‌‌ جناب‌عالی در مدیریت و شکوفایی دانش در فرماندهی انتظامی فارس را ارج نهاده از درگاه خداوند تبارک و تعالی برای شما توفیقات روز افزون مسئلت می‌نمایم.

فرمانده انتظامی استان فارس

سرتیپ دوم ستاد احمدعلی گودرزی

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار