دسترسی سریع
×

پیمایش

بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز تجلیل شدند

بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز تجلیل شدند


بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز تجلیل شدند

جمعی از بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در مراسمی با حضور هیأت رئیسه این دانشگاه تجلیل شدند.

محمدکاظم کاوه‌پیشقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز صبح امروز در جلسه تکریم کارمندان بازنشسته و بازخریدی این دانشگاه اظهار کرد: شما بازنشستگان، سه دهه عمر پربرکت خود را بی‌ادعا و پرتلاش  ارائه کردید و در و دیوار دانشگاه به تلاش، صداقت و پاکی شما گواهی می‌دهند.

وی افزود: اگر امروز می‌بینیم دانشگاه به پیشرفت، رشد و شکوفایی رسیده، نتیجه تلاش‌های شما بزرگان است و هرگز مپندارید که فراموش‌شدگان هستید؛ بلکه در رگ و پی و وجود این دانشگاه مشاهده می‌شوید.

کاوه‌پیشقدم خطاب به کارکنان گفت: دانشگاه را خانه خودتان بدانید، دانشگاه برای شماست و ما موظف هستیم هر کاری از دستمان بربیاید برای شما بزرگواران انجام دهیم و امیدواریم، بتوانیم سالی یک‌بار چنین مراسمی را برگزار کنیم و قدردان تلاش کارکنان باشیم.

 معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی شیراز نیز در این مراسم بیان کرد: جلسه امروز به مناسبت تکریم و گرامیداشت تلاش عزیزانی است که با بضاعت اندک سازمانی ساختند، عمر و جوانی خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا این دانشگاه عظیم و تنومند را ایجاد کنند و بازنشسته شدند و یا خود را بازخرید کردند.

حسن سلطانی افزود: امروز دورهم جمع شدیم تا بزرگ‌ترهای این واحد دانشگاهی را تکریم کنیم و احترام به همه خدمات آنها داشته باشیم، این عزیزان در طول خدمت، عمر پربرکت خود را بی‌ادعا به‌پای این دانشگاه گذاشتند و دانشگاه هم در حد بضاعت خود مراسمی برای پاسداشت خدمات این عزیزان برگزار کرد.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار