پیمایش

افتتاح سالن‌های ورزشی و پارکینگ دانشجویی و کلنگ زنی احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال در واحد شیراز

افتتاح سالن‌های ورزشی و پارکینگ دانشجویی و کلنگ زنی احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال در واحد شیراز


 

 

در حاشیه سیزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس کلید خورد

 

 

افتتاح سالن‌های ورزشی و پارکینگ دانشجویی و کلنگ زنی احداث زمین چمن مصنوعی  فوتبال در واحد شیراز   

و افتتاح پروژه‌های عمرانی واحد مرودشت

 

 

همزمان با برگزاری سیزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس دو سالن ورزشی و پارکینگ ‌دانشجویی  افتتاح و کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی  فوتبال در واحد شیراز به زمین زده شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و واحد شیراز، مهندس محسن هاشمی ، معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی که به منظور شرکت در سیزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به شیراز سفر کرد ،

 دو سوله ورزشی به مساحت نزدیک به 2500 مترمربع ،پارکینگ دانشجویی به مساحت  18 هزار  مترمربع  و 1000 متر مربع پارکینگ مسقف ویژه کارکنان و اساتید را در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز  افتتاح و کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی  فوتبال به متراژ 1500 مترمربع را به زمین زد.  

دکتر حمزه سارویی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه گفت:

« همزمان با افتتاح این پروژه‌ها در واحد شیراز، 16500 مترمربع پروژه‌های عمرانی،شامل ساختمان مسجد،ساختمان اداری، مجتمع کارگاهی پژوهشی ،مجتمع علوم تربیتی و 9700 مترمربع دیگر در قالب زمین چمن مصنوعی فوتبال، پارک شهداء ، والیبال ساحلی، محوطه سازی ساختمان مسجد و دانشکده علوم تربیتی  در دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت مورد افتتاح  و بهره‌برداری قرار گرفت.

 

تعدادی از این پروژه‌ها از جمله پروژه‌هایی بودند که در گذشته  متوقف شده بودند، اما در سه سال گذشته با مدیریت عالمانه دکتر میرزاده ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  و حمایت‌های همه جانبه مهندس هاشمی و دیگر مسئولان فعال شدند و به اتمام رسیدند.

در افتتاح این پروژه‌ها دکتر محمد دادکان، معاون ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی، حاج غلامحسین پیروانی از پیشکسوتان ورزش کشور و  استان فارس و مربی زحمتکش و مردمی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز، مهندس حیدرعلی کامیاب،مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس، امید نوروزی از قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک و دیگر مسئولان استانی حضور داشتند.

در پایان این مراسم از حاج غلامحسین پیروانی، حیدر علی کامیاب ،  امید نوروزی  و مصطفی شاهینی بخاطر تعامل سازنده و مطلوبی که با اداره کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس داشتند با اهداء لوح تقدیر و هدایا از سوی محسن هاشمی ، محمد دادکان و حمزه سارویی قدردانی بعمل آمد.

 

 

 

 

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار