دسترسی سریع
×

پیمایش

آغاز طرح شمیم معرفت ویژه دانشجویان فعال فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی فارس

آغاز طرح شمیم معرفت ویژه دانشجویان فعال فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی فارس


آغاز طرح شمیم معرفت ویژه دانشجویان فعال فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی فارس

 

دوره معرفت‌افزایی ویژه دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با هدف ایجاد تحول فکری و اندیشه‌ای برای دانشجویان در واحد شیراز در حال برگزاری است.

 

دوره معرفت افزایی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس ویژه دانشجویان فعال فرهنگی واحدهای دانشگاهی استان به میزبانی واحد شیراز در تالار امام خمینی(ره) این دانشگاه آغاز به کار کرد.

مراسم افتتاحیه دوره شمیم معرفت با قرائت پیام دکتر فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد و در این دوره تعداد ۵۰ نفر از دانشجویان فعال در حوزه‌های مختلف فرهنگی، مذهبی و انقلابی واحدهای استان شرکت دارند و به مدت سه روز به طول می‌انجامد.

محمدحسین آزادی نماینده مرکز معرفت افزایی دانشگاه آزاد اسلامی و مدرس این دوره در بیاناتی با تبیین اهمیت زمینه‌های جدیدی در فضای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی این سلسله دوره ها را آغازگر ایجاد تحول فکری و اندیشه‌ای برای دانشجویان برشمرد.

وی به دغدغه‌های مقام معظم رهبری برای آزاد اندیشی دانشجویان و لزوم پایبندی آنان به موازین انقلاب و اسلام اشاره کرد و افزود: «دشمن سالها تلاش داشت تا با انواع حربه‌های فرهنگی، نظامی، اقتصادی به استعمار و استثمار ملت ایران بپردازد، اما مقاومت و دفاع جانانه جوانان در سال های پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و روشنگری‌های داهیانه رهبری مانع از نفوذ و انتشار این خواسته دشمن شده است.»

دکتر محمد مهدی رضوانی مدیر حوزه دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به نمایندگی از دکتر محمدکاظم کاوه پیشقدم رئیس دانشگاه نیز با بیان تفسیر آیاتی از قرآن کریم دانشجویان را به تفکر و اندیشه در کسب معرفت الهی توصیه کرد.

دکتر محمد علی اخگر معاون دانشجویی فرهنگی واحد شیراز و حجت الاسلام عبدالرسول خسروبیگ مسئول امور فرهنگی دبیرخانه هیأت امنای استان از دیگر سخنرانان جلسه افتتاحیه بودند که سخنانی را درباره اهمیت دوره‌های معرفت افزایی بیان کردند.

دوره شمیم معرفت از ۱۷ تا ۲۰ بهمن ماه به مدت چهار روز به میزبانی معاونت دانشجویی فرهنگی واحد شیراز برگزار می شود.

آدرس کوتاه :

آخرین اخبار